XV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin. Ostrów Mazowiecka 01.06.2019

Lista startowa zawodników

Uwaga! Kategorie wagowe mogą ulec zmianie po weryfikacji zawodników.

Prosimy o dokładne sprawdzenie wyświetlonych poniżej danych i zgłaszanie błędów lub samodzielne poprawienie w panelu rejestracyjnym. Pomoże to nam sprawnie rozpocząć zawody.



płeć nazwisko i imię klub rocznik kata grupa kumite kategoria kumite
1. k Czujak Julia ASW Fabrycki 2004 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
2. k Kaliszewska Michalina ASW Fabrycki 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat + 25 kg
3. k NieszaŁa Gabriela ASW Fabrycki 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
4. k Zalewska Wiktoria ASW Fabrycki 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat + 45 kg
5. m Borzymowski Mateusz ASW Fabrycki 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
6. m Borzymowski Klaudiusz ASW Fabrycki 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
7. m Kuczewski Hubert ASW Fabrycki 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
8. m Kuczewski Tymon ASW Fabrycki 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
9. m Przyborowski MichaŁ ASW Fabrycki 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
10. m Szkraba Konrad ASW Fabrycki 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
11. m Tarnacki Daniel ASW Fabrycki 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
12. k Markiewicz Ula Augustowski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
13. m Dadura Tomasz Augustowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
14. m Kulikowski Mikołaj Augustowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
15. m Ostapowicz Michał Augustowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
16. m Sieńko Maciej Augustowski KKK 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
17. m Służała Szymon Augustowski KKK 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
18. m Zawadzki Szymon Augustowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
19. m Łukawski Krzysztof Augustowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
20. k Wincza Antonina Bydgoski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
21. m Garlicki Natan Bydgoski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
22. m Kapsa Mikołaj Bydgoski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
23. m Kwiatkowski Eryk Bydgoski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
24. m Madej Michał Bydgoski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
25. m Waliszewski Filip Bydgoski KKK 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
26. m Wincza Witold Bydgoski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
27. m Zybała Paweł Bydgoski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
28. k Kornas Kinga Fighters Dojo 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
29. k Śniadowska Wiktoria Fighters Dojo 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg
30. k Wolska Kamila Fighters Dojo 2004 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
31. k Wolska Natalia Fighters Dojo 2002 [Zaawansowani] Juniorki 16 - 17 lat - 65 kg
32. m Bobrowski Dominik Fighters Dojo 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
33. m Lewandowski Maciej Fighters Dojo 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
34. m MaciŃski Marcel Fighters Dojo 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
35. m Makowski Wiktor Fighters Dojo 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
36. m SoŁtys Mateusz Fighters Dojo 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
37. m ZagoŻdŻon Artur Fighters Dojo 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
38. k Fabrycka Ola Grajewski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
39. k Popławska Paulina Grajewski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
40. m Fabrycki Szymon Grajewski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 37 kg
41. m Obrycki Piotr Grajewski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
42. m Przybyszewski Piotr Grajewski KKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat + 85 kg
43. m Łapiński Julian Grajewski KKK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
44. k Kwiatkowska Karolina Inowrocławski KK 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
45. m Skonieczny Paweł Inowrocławski KK 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg
46. m Skonieczny Piotr Inowrocławski KK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
47. m Stasiński Paweł Inowrocławski KK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
48. m Stasinski Piotr Inowrocławski KK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
49. m Strach Igor Inowrocławski KK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
50. k Abed Pola KKK Wołomin 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
51. k Banasiak Daria KKK Wołomin 2002 [Zaawansowani] Juniorki 16 - 17 lat - 65 kg
52. k Borowska Alicja KKK Wołomin 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
53. k Ludziejewska Zuzanna KKK Wołomin 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
54. k Skibowska Dominika KKK Wołomin 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
55. k Sołowiej Emilia KKK Wołomin 2006 [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
56. k Wójcik Gabryiela KKK Wołomin 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
57. k Zdunek Weronika KKK Wołomin 2005 [Kata] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
58. m Gontarek Adam KKK Wołomin 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
59. m Gruchała Piotr KKK Wołomin 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 85 kg
60. m Korotowski Denis KKK Wołomin 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg
61. m Kujawski Patryk KKK Wołomin 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg
62. m Lenkiewicz Filip KKK Wołomin 2004 [Kata] [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
63. m Nikodemczuk Mateusz KKK Wołomin 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
64. m Sołowiej Franciszek KKK Wołomin 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
65. m WÓjcik Kacper KKK Wołomin 2002 [Kata] [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat + 85 kg
66. m WÓjcik Kuba KKK Wołomin 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
67. m Zieliński Michał KKK Wołomin 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
68. k Bieńkowska Natalia KKS Kazoku 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
69. k Cywińska Aniela KKS Kazoku 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
70. k Głębicka Helena KKS Kazoku 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
71. k Matla Maja KKS Kazoku 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
72. k Rogowska Iga KKS Kazoku 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
73. m Cywiński Maciej KKS Kazoku 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
74. m Semik Krzysztof KKS Kazoku 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
75. k Dudek Natalia Klub Karate Randori 2007 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
76. k Sobieraj Agata Klub Karate Randori 2008 [Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
77. k Łysik Marta Klub Karate Randori 2010 [Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
78. m Bejmert Sergiusz Klub Karate Randori 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
79. k Droste Alicja KSW Bushi 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
80. k Gontarek Maja KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
81. k Koch Aleksandra KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
82. k Maraśkiewicz Maria KSW Bushi 2011 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
83. k Marczak Anna KSW Bushi 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
84. k Polak Monika KSW Bushi 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
85. k Scalese Monika KSW Bushi 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
86. k Sieradzka Amelia KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
87. k Zielińska Matylda KSW Bushi 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
88. m Augustynowicz Piotr KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
89. m Choiński Jakub KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
90. m Choiński Igor KSW Bushi 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
91. m Degórski Bruno KSW Bushi 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
92. m Fila Jan KSW Bushi 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
93. m Frelek Patryk KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
94. m Gębala Jakub KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
95. m Gębala Oskar KSW Bushi 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
96. m Gontarek Igor KSW Bushi 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 43 kg
97. m Gut Aleksander KSW Bushi 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
98. m Głasek Dawid KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
99. m Jackowski Wiktor KSW Bushi 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
100. m Jeżewski Stefan KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
101. m Jeżewski Antoni KSW Bushi 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
102. m Kisiel Kamil KSW Bushi 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg
103. m Lewon Jan KSW Bushi 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
104. m Michałowski Oskar KSW Bushi 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
105. m Polak Błażej KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
106. m Rutkowski Jakub KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
107. m Rutkowski Filip KSW Bushi 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat + 30 kg
108. m Sasin Marcel KSW Bushi 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
109. m Sawka Antoni KSW Bushi 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
110. m Sieradzki Maks KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
111. m Sobiczewski Bartłomiej KSW Bushi 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
112. m Soboń Wojciech KSW Bushi 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
113. m Szymański Mateusz KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
114. m Witkowski Mateusz KSW Bushi 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
115. m Witkowski Łukasz KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
116. m Żebrowski Maciej KSW Bushi 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
117. k Majewska Gabrysia KSW KYOKUSHIN 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
118. k Molska Maja KSW KYOKUSHIN 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
119. k Stankiewicz Ania KSW KYOKUSHIN 2004 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
120. m Bosek Błażej KSW KYOKUSHIN 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
121. m Gręda Antoni KSW KYOKUSHIN 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
122. m Kazimierczak Bartek KSW KYOKUSHIN 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 70 kg
123. m Leśniczak Mateusz KSW KYOKUSHIN 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 70 kg
124. m Paweł Osial KSW KYOKUSHIN 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
125. m Polak Miłosz KSW KYOKUSHIN 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
126. m Skrzeczkowski Jan KSW KYOKUSHIN 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
127. m Sobiech Wiktor KSW KYOKUSHIN 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
128. m Stankiewiecz Mateusz KSW KYOKUSHIN 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 75 kg
129. m Witkowski Olaf KSW KYOKUSHIN 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
130. k Roszkowska Aleksandra Kyokushin Wasilków 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
131. k Tokarska Julia Kyokushin Wasilków 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat - 25 kg
132. k Łopato Zuzanna Kyokushin Wasilków 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
133. m Dużej Patryk Kyokushin Wasilków 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
134. m Potocki Szymon Kyokushin Wasilków 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
135. k Ilaszczuk Gabriela Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat - 25 kg
136. k Jackowska Weronika Łomżyński KK 2013 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat - 25 kg
137. k Jakubiak Zuzanna Łomżyński KK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
138. k Korytkowska Liliana Łomżyński KK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
139. k Kozicka Aleksandra Łomżyński KK 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
140. k Kukso Marta Łomżyński KK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
141. k Modzianowska Amelia Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
142. k Nadolna Gabriela Łomżyński KK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat + 45 kg
143. k Nadolna Dominika Łomżyński KK 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
144. k PiĄtek Magdalena Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
145. k Rainka Agata Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
146. k SzelĄgowska Julia Łomżyński KK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
147. m DzbeŃski Bartosz Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
148. m Flera Aleksander Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
149. m Gawron-ogielski Ksawery Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
150. m GaŁĄzka Piotr Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
151. m Korytkowski Adam Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
152. m Kozicki Dawid Łomżyński KK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
153. m Kruszewski Krystian Łomżyński KK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
154. m Kulawczyk Tomasz Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
155. m Michalak Łukasz Łomżyński KK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
156. m Mierzejewski Patryk Łomżyński KK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
157. m Rejnhard Patryk Łomżyński KK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
158. m Sienkiewicz Igor Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
159. m Sochacki Oliwier Łomżyński KK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
160. m Zabielski Robert Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
161. m Zaczek Kacper Łomżyński KK 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
162. k Chylińska Amelia Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
163. k Kempista Weronika Ostrowski KKK 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
164. k Marciniak Amelia Ostrowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
165. k Parafińska Julia Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg
166. k Pasek Ewa Ostrowski KKK 2004 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
167. k Pasek Zuzanna Ostrowski KKK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
168. k Pędzich Wiktoria Ostrowski KKK 2006 [Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
169. k Pisarek Wiktoria Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
170. k Pliszka Anna Ostrowski KKK 1999 [Kata]
171. k Sawicz Małgorzata Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat + 25 kg
172. k Sokołowska Kinga Ostrowski KKK 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
173. m Akacki Mateusz Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
174. m Brzostek Adrian Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
175. m Ciach Jakub Ostrowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
176. m Cymerman Damian Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat + 30 kg
177. m Dorosz Franciszek Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
178. m Duchnowski Tomasz Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
179. m Dzierżanowski Kacper Ostrowski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
180. m Frączyk Eryk Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
181. m Gajewski Adam Ostrowski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
182. m Galczinskij Tomasz Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
183. m Gieras Mikołaj Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
184. m Grabowski Maciej Ostrowski KKK 2000 [Kata][Kata synchroniczne]
185. m Kujanek Karol Ostrowski KKK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
186. m Kwasiborski Adam Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
187. m Parafiński Tomasz Ostrowski KKK 2008 [Kata] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
188. m Pasek Filip Ostrowski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
189. m Pencak Wiktor Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 43 kg
190. m Podbielski Kacper Ostrowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
191. m Równy Bartosz Ostrowski KKK 2005 [Kata synchroniczne]
192. m Sawicz Antoni Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
193. m Siwiak Paweł Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
194. m Stelmach Mateusz Ostrowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
195. m Sumiński Marcel Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
196. m Świderski Aleksander Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
197. m Szyszkowski Jakub Ostrowski KKK 2003 [Kata]
198. m Wyszyński Bartosz Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
199. m Zadrożny Jakub Ostrowski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
200. m Zakrzewski Borys Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 37 kg
201. k Białkowska Wiktoria SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
202. k Kasperiuk Wiktoria SCK Białystok 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
203. k Kasperiuk Maja SCK Białystok 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
204. k Kucińska Natalia SCK Białystok 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
205. m Janecki Damian SCK Białystok 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
206. m Klimaszewski Wiktor SCK Białystok 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
207. m Koćmierowski Wojciech SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
208. m Koćmierowski Tomasz SCK Białystok 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
209. m Popławski Damian SCK Białystok 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
210. m Rudziński Wiktor SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
211. m Silwonik Jakub SCK Białystok 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 70 kg
212. m Sobotko Mateusz SCK Białystok 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
213. m Starak Dawid SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
214. m Wnorowski Filip SCK Białystok 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
215. k Chodowiec Julia Siedlecki KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
216. k Kraszeninnikowa Wiktoria Siedlecki KKK 2006 [Kata]
217. k Soszyńska Martyna Siedlecki KKK 2004 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
218. k Wróbel Wiktoria Siedlecki KKK 2005 [Kata]
219. k Wróbel Wiktoria Siedlecki KKK 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
220. m Lapinskyi Denys Siedlecki KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
221. m Nikoghosyan Mamikon Siedlecki KKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 85 kg
222. k Aleksandrowicz Julia Skarżyski KSW 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
223. k Aleksandrowicz Wiktoria Skarżyski KSW 2008 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
224. k Białek Zuzanna Skarżyski KSW 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
225. k Domagała Aleksandra Skarżyski KSW 2007 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg
226. k Domagała Julia Skarżyski KSW 2006 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
227. k Fornal Oliwia Skarżyski KSW 2002 [Zaawansowani] Juniorki 16 - 17 lat - 65 kg
228. k Leszczyńska Amelia Skarżyski KSW 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat + 25 kg
229. k Milaszkiewicz Oliwia Skarżyski KSW 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
230. k Pastuszko Antonina Skarżyski KSW 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
231. k Pieniążek Nadia Skarżyski KSW 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
232. k Pieniążek Nikola Skarżyski KSW 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
233. k Pieniążek Anna Skarżyski KSW 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat + 25 kg
234. k Skorek Angelika Skarżyski KSW 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
235. k Sokół Wiktoria Skarżyski KSW 2007 [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg
236. m Chłopek Wojciech Skarżyski KSW 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
237. m Janus Wiktor Skarżyski KSW 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
238. m Malik Albert Skarżyski KSW 2008 [Kata] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
239. m Zych Szymon Skarżyski KSW 2008 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
240. k Filochowska Karina SzczycieńskiKKK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
241. k Gołaszewska Eaw SzczycieńskiKKK 2006 [Kata] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
242. k Hajn Natalia SzczycieńskiKKK 2005 [Kata] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
243. k Kruszyńska Aleksandra SzczycieńskiKKK 2004 [Kata] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
244. k Rogacz Maja SzczycieńskiKKK 2005 [Kata] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
245. k Wąsewicz Paula SzczycieńskiKKK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
246. k Zembrzuska Anastazja SzczycieńskiKKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
247. m Cymerman Wiktor SzczycieńskiKKK 2008 [Kata] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
248. m Dragun Aleks SzczycieńskiKKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
249. m Grzegorczyk Krystian SzczycieńskiKKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 75 kg
250. m Rogala Jan SzczycieńskiKKK 2006 [Kata] [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
251. m Szempliński Olaf SzczycieńskiKKK 2005 [Kata] [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 70 kg
252. m Żelaznowski Konrad SzczycieńskiKKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg
253. m Zembrzuski Maksymilian SzczycieńskiKKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg