XV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin. Ostrów Mazowiecka 01.06.2019

Lista startowa zawodników

Uwaga! Kategorie wagowe mogą ulec zmianie po weryfikacji zawodników.

Prosimy o dokładne sprawdzenie wyświetlonych poniżej danych i zgłaszanie błędów lub samodzielne poprawienie w panelu rejestracyjnym. Pomoże to nam sprawnie rozpocząć zawody.



płeć nazwisko i imię klub rocznik kata grupa kumite kategoria kumite
1. k Czujak Julia ASW Fabrycki 2004 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
2. k Zalewska Wiktoria ASW Fabrycki 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat + 45 kg
3. m Szkraba Konrad ASW Fabrycki 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
4. m Ostapowicz Michał Augustowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
5. m Sieńko Maciej Augustowski KKK 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
6. m Służała Szymon Augustowski KKK 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
7. m Zawadzki Szymon Augustowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
8. k Wincza Antonina Bydgoski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
9. m Kwiatkowski Eryk Bydgoski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
10. m Waliszewski Filip Bydgoski KKK 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
11. k Wolska Kamila Fighters Dojo 2004 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
12. k Wolska Natalia Fighters Dojo 2002 [Zaawansowani] Juniorki 16 - 17 lat - 65 kg
13. m Lewandowski Maciej Fighters Dojo 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
14. m Obrycki Piotr Grajewski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
15. m Przybyszewski Piotr Grajewski KKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat + 85 kg
16. m Łapiński Julian Grajewski KKK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
17. k Kwiatkowska Karolina Inowrocławski KK 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
18. m Skonieczny Paweł Inowrocławski KK 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg
19. m Skonieczny Piotr Inowrocławski KK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
20. m Stasiński Paweł Inowrocławski KK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
21. m Strach Igor Inowrocławski KK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
22. k Banasiak Daria KKK Wołomin 2002 [Zaawansowani] Juniorki 16 - 17 lat - 65 kg
23. k Ludziejewska Zuzanna KKK Wołomin 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
24. k Sołowiej Emilia KKK Wołomin 2006 [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
25. k Zdunek Weronika KKK Wołomin 2005 [Kata] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
26. m Gruchała Piotr KKK Wołomin 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 85 kg
27. m Korotowski Denis KKK Wołomin 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg
28. m Kujawski Patryk KKK Wołomin 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg
29. m Lenkiewicz Filip KKK Wołomin 2004 [Kata] [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
30. m Nikodemczuk Mateusz KKK Wołomin 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
31. m Sołowiej Franciszek KKK Wołomin 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
32. m WÓjcik Kacper KKK Wołomin 2002 [Kata] [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat + 85 kg
33. m WÓjcik Kuba KKK Wołomin 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
34. k Bieńkowska Natalia KKS Kazoku 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
35. k Głębicka Helena KKS Kazoku 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
36. k Rogowska Iga KKS Kazoku 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
37. m Semik Krzysztof KKS Kazoku 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
38. k Dudek Natalia Klub Karate Randori 2007 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
39. k Sobieraj Agata Klub Karate Randori 2008 [Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
40. k Łysik Marta Klub Karate Randori 2010 [Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
41. k Droste Alicja KSW Bushi 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
42. k Gontarek Maja KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
43. k Koch Aleksandra KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
44. k Maraśkiewicz Maria KSW Bushi 2011 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
45. k Marczak Anna KSW Bushi 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
46. k Sieradzka Amelia KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
47. m Augustynowicz Piotr KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
48. m Choiński Jakub KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
49. m Choiński Igor KSW Bushi 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
50. m Degórski Bruno KSW Bushi 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
51. m Fila Jan KSW Bushi 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
52. m Frelek Patryk KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
53. m Gębala Jakub KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
54. m Gębala Oskar KSW Bushi 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
55. m Głasek Dawid KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
56. m Jackowski Wiktor KSW Bushi 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
57. m Jeżewski Stefan KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
58. m Kisiel Kamil KSW Bushi 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg
59. m Lewon Jan KSW Bushi 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
60. m Polak Błażej KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
61. m Rutkowski Jakub KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
62. m Sawka Antoni KSW Bushi 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
63. m Sieradzki Maks KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
64. m Sobiczewski Bartłomiej KSW Bushi 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
65. m Soboń Wojciech KSW Bushi 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
66. m Szymański Mateusz KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
67. m Witkowski Łukasz KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
68. m Żebrowski Maciej KSW Bushi 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
69. k Majewska Gabrysia KSW KYOKUSHIN 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
70. k Stankiewicz Ania KSW KYOKUSHIN 2004 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
71. m Bosek Błażej KSW KYOKUSHIN 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
72. m Kazimierczak Bartek KSW KYOKUSHIN 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 70 kg
73. m Leśniczak Mateusz KSW KYOKUSHIN 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 70 kg
74. m Skrzeczkowski Jan KSW KYOKUSHIN 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
75. m Sobiech Wiktor KSW KYOKUSHIN 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
76. m Stankiewiecz Mateusz KSW KYOKUSHIN 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 75 kg
77. m Witkowski Olaf KSW KYOKUSHIN 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
78. m Dużej Patryk Kyokushin Wasilków 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
79. k Korytkowska Liliana Łomżyński KK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
80. k Kozicka Aleksandra Łomżyński KK 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
81. k Nadolna Gabriela Łomżyński KK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat + 45 kg
82. k Nadolna Dominika Łomżyński KK 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
83. m Kozicki Dawid Łomżyński KK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
84. m Michalak Łukasz Łomżyński KK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
85. m Mierzejewski Patryk Łomżyński KK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
86. m Sochacki Oliwier Łomżyński KK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
87. m Zaczek Kacper Łomżyński KK 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
88. k Kempista Weronika Ostrowski KKK 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
89. k Pasek Ewa Ostrowski KKK 2004 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
90. k Pasek Zuzanna Ostrowski KKK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
91. k Pędzich Wiktoria Ostrowski KKK 2006 [Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
92. k Sokołowska Kinga Ostrowski KKK 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
93. m Ciach Jakub Ostrowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
94. m Dzierżanowski Kacper Ostrowski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
95. m Kujanek Karol Ostrowski KKK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
96. m Parafiński Tomasz Ostrowski KKK 2008 [Kata] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
97. m Pasek Filip Ostrowski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
98. m Podbielski Kacper Ostrowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
99. k Kasperiuk Wiktoria SCK Białystok 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
100. m Klimaszewski Wiktor SCK Białystok 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
101. m Silwonik Jakub SCK Białystok 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 70 kg
102. m Sobotko Mateusz SCK Białystok 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
103. m Wnorowski Filip SCK Białystok 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
104. k Soszyńska Martyna Siedlecki KKK 2004 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
105. k Wróbel Wiktoria Siedlecki KKK 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat + 60 kg
106. m Nikoghosyan Mamikon Siedlecki KKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 85 kg
107. k Aleksandrowicz Wiktoria Skarżyski KSW 2008 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
108. k Domagała Aleksandra Skarżyski KSW 2007 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg
109. k Domagała Julia Skarżyski KSW 2006 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
110. k Fornal Oliwia Skarżyski KSW 2002 [Zaawansowani] Juniorki 16 - 17 lat - 65 kg
111. k Pieniążek Nadia Skarżyski KSW 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
112. k Pieniążek Nikola Skarżyski KSW 2010 [Zaawansowani] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
113. k Skorek Angelika Skarżyski KSW 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
114. k Sokół Wiktoria Skarżyski KSW 2007 [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 40 kg
115. m Malik Albert Skarżyski KSW 2008 [Kata] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
116. m Zych Szymon Skarżyski KSW 2008 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
117. k Filochowska Karina SzczycieńskiKKK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
118. k Gołaszewska Eaw SzczycieńskiKKK 2006 [Kata] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
119. k Hajn Natalia SzczycieńskiKKK 2005 [Kata] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
120. k Kruszyńska Aleksandra SzczycieńskiKKK 2004 [Kata] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
121. k Rogacz Maja SzczycieńskiKKK 2005 [Kata] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
122. k Wąsewicz Paula SzczycieńskiKKK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
123. m Cymerman Wiktor SzczycieńskiKKK 2008 [Kata] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
124. m Dragun Aleks SzczycieńskiKKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
125. m Grzegorczyk Krystian SzczycieńskiKKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 75 kg
126. m Rogala Jan SzczycieńskiKKK 2006 [Kata] [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
127. m Szempliński Olaf SzczycieńskiKKK 2005 [Kata] [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 70 kg
128. m Żelaznowski Konrad SzczycieńskiKKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg
129. m Zembrzuski Maksymilian SzczycieńskiKKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg