XV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin. Ostrów Mazowiecka 01.06.2019

Lista startowa zawodników

Uwaga! Kategorie wagowe mogą ulec zmianie po weryfikacji zawodników.

Prosimy o dokładne sprawdzenie wyświetlonych poniżej danych i zgłaszanie błędów lub samodzielne poprawienie w panelu rejestracyjnym. Pomoże to nam sprawnie rozpocząć zawody.



płeć nazwisko i imię klub rocznik kata grupa kumite kategoria kumite
1. k Kaliszewska Michalina ASW Fabrycki 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat + 25 kg
2. k NieszaŁa Gabriela ASW Fabrycki 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
3. m Borzymowski Mateusz ASW Fabrycki 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
4. m Borzymowski Klaudiusz ASW Fabrycki 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
5. m Kuczewski Hubert ASW Fabrycki 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
6. m Kuczewski Tymon ASW Fabrycki 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
7. m Przyborowski MichaŁ ASW Fabrycki 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
8. m Tarnacki Daniel ASW Fabrycki 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
9. k Markiewicz Ula Augustowski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
10. m Dadura Tomasz Augustowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
11. m Kulikowski Mikołaj Augustowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
12. m Łukawski Krzysztof Augustowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
13. m Garlicki Natan Bydgoski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
14. m Kapsa Mikołaj Bydgoski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
15. m Madej Michał Bydgoski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
16. m Wincza Witold Bydgoski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
17. m Zybała Paweł Bydgoski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
18. k Kornas Kinga Fighters Dojo 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
19. k Śniadowska Wiktoria Fighters Dojo 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg
20. m Bobrowski Dominik Fighters Dojo 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
21. m MaciŃski Marcel Fighters Dojo 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
22. m Makowski Wiktor Fighters Dojo 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
23. m SoŁtys Mateusz Fighters Dojo 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
24. m ZagoŻdŻon Artur Fighters Dojo 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
25. k Fabrycka Ola Grajewski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
26. k Popławska Paulina Grajewski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
27. m Fabrycki Szymon Grajewski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 37 kg
28. m Stasinski Piotr Inowrocławski KK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
29. k Abed Pola KKK Wołomin 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
30. k Borowska Alicja KKK Wołomin 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
31. k Skibowska Dominika KKK Wołomin 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
32. k Wójcik Gabryiela KKK Wołomin 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
33. m Gontarek Adam KKK Wołomin 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
34. m Zieliński Michał KKK Wołomin 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
35. k Cywińska Aniela KKS Kazoku 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
36. k Matla Maja KKS Kazoku 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
37. m Cywiński Maciej KKS Kazoku 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
38. m Bejmert Sergiusz Klub Karate Randori 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
39. k Polak Monika KSW Bushi 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
40. k Scalese Monika KSW Bushi 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
41. k Zielińska Matylda KSW Bushi 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
42. m Gontarek Igor KSW Bushi 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 43 kg
43. m Gut Aleksander KSW Bushi 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
44. m Jeżewski Antoni KSW Bushi 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
45. m Michałowski Oskar KSW Bushi 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
46. m Rutkowski Filip KSW Bushi 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat + 30 kg
47. m Sasin Marcel KSW Bushi 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
48. m Witkowski Mateusz KSW Bushi 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
49. k Molska Maja KSW KYOKUSHIN 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
50. m Gręda Antoni KSW KYOKUSHIN 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
51. m Paweł Osial KSW KYOKUSHIN 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
52. m Polak Miłosz KSW KYOKUSHIN 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
53. k Roszkowska Aleksandra Kyokushin Wasilków 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
54. k Tokarska Julia Kyokushin Wasilków 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat - 25 kg
55. k Łopato Zuzanna Kyokushin Wasilków 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
56. m Potocki Szymon Kyokushin Wasilków 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
57. k Ilaszczuk Gabriela Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat - 25 kg
58. k Jackowska Weronika Łomżyński KK 2013 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat - 25 kg
59. k Jakubiak Zuzanna Łomżyński KK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 45 kg
60. k Kukso Marta Łomżyński KK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
61. k Modzianowska Amelia Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
62. k PiĄtek Magdalena Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
63. k Rainka Agata Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
64. k SzelĄgowska Julia Łomżyński KK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
65. m DzbeŃski Bartosz Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
66. m Flera Aleksander Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
67. m Gawron-ogielski Ksawery Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
68. m GaŁĄzka Piotr Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
69. m Korytkowski Adam Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
70. m Kruszewski Krystian Łomżyński KK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
71. m Kulawczyk Tomasz Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
72. m Rejnhard Patryk Łomżyński KK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
73. m Sienkiewicz Igor Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
74. m Zabielski Robert Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
75. k Chylińska Amelia Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
76. k Marciniak Amelia Ostrowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
77. k Parafińska Julia Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg
78. k Pisarek Wiktoria Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
79. k Sawicz Małgorzata Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat + 25 kg
80. m Akacki Mateusz Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
81. m Brzostek Adrian Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
82. m Cymerman Damian Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat + 30 kg
83. m Dorosz Franciszek Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
84. m Duchnowski Tomasz Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
85. m Frączyk Eryk Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
86. m Gajewski Adam Ostrowski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
87. m Galczinskij Tomasz Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
88. m Gieras Mikołaj Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
89. m Kwasiborski Adam Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
90. m Pencak Wiktor Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 43 kg
91. m Sawicz Antoni Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
92. m Siwiak Paweł Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
93. m Stelmach Mateusz Ostrowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
94. m Sumiński Marcel Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
95. m Świderski Aleksander Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
96. m Wyszyński Bartosz Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
97. m Zadrożny Jakub Ostrowski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
98. m Zakrzewski Borys Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 37 kg
99. k Białkowska Wiktoria SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
100. k Kasperiuk Maja SCK Białystok 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat + 30 kg
101. k Kucińska Natalia SCK Białystok 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
102. m Janecki Damian SCK Białystok 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
103. m Koćmierowski Wojciech SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
104. m Koćmierowski Tomasz SCK Białystok 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
105. m Popławski Damian SCK Białystok 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
106. m Rudziński Wiktor SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
107. m Starak Dawid SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
108. k Chodowiec Julia Siedlecki KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 30 kg
109. m Lapinskyi Denys Siedlecki KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
110. k Aleksandrowicz Julia Skarżyski KSW 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
111. k Białek Zuzanna Skarżyski KSW 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
112. k Leszczyńska Amelia Skarżyski KSW 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat + 25 kg
113. k Milaszkiewicz Oliwia Skarżyski KSW 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
114. k Pastuszko Antonina Skarżyski KSW 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
115. k Pieniążek Anna Skarżyski KSW 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat + 25 kg
116. m Chłopek Wojciech Skarżyski KSW 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
117. m Janus Wiktor Skarżyski KSW 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
118. k Zembrzuska Anastazja SzczycieńskiKKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg