XV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin. Ostrów Mazowiecka 01.06.2019

Lista startowa zawodników

Uwaga! Kategorie wagowe mogą ulec zmianie po weryfikacji zawodników.

Prosimy o dokładne sprawdzenie wyświetlonych poniżej danych i zgłaszanie błędów lub samodzielne poprawienie w panelu rejestracyjnym. Pomoże to nam sprawnie rozpocząć zawody.



płeć nazwisko i imię klub rocznik kata grupa kumite kategoria kumite
1. k Chylińska Amelia Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadetki młodsze 8 - 9 lat - 25 kg
2. k Kempista Weronika Ostrowski KKK 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
3. k Marciniak Amelia Ostrowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
4. k Parafińska Julia Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat + 50 kg
5. k Pasek Ewa Ostrowski KKK 2004 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 50 kg
6. k Pasek Zuzanna Ostrowski KKK 2009 [Zaawansowani] Kadetki 10 - 11 lat - 35 kg
7. k Pędzich Wiktoria Ostrowski KKK 2006 [Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
8. k Pisarek Wiktoria Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodziczki 12 - 13 lat - 50 kg
9. k Pliszka Anna Ostrowski KKK 1999 [Kata]
10. k Sawicz Małgorzata Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (dziewczęta) 6 - 7 lat + 25 kg
11. k Sokołowska Kinga Ostrowski KKK 2005 [Zaawansowani] Juniorki młodsze 14 - 15 lat - 60 kg
12. m Akacki Mateusz Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
13. m Brzostek Adrian Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
14. m Ciach Jakub Ostrowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
15. m Cymerman Damian Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat + 30 kg
16. m Dorosz Franciszek Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
17. m Duchnowski Tomasz Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
18. m Dzierżanowski Kacper Ostrowski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
19. m Frączyk Eryk Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
20. m Gajewski Adam Ostrowski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
21. m Galczinskij Tomasz Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
22. m Gieras Mikołaj Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
23. m Grabowski Maciej Ostrowski KKK 2000 [Kata][Kata synchroniczne]
24. m Kujanek Karol Ostrowski KKK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
25. m Kwasiborski Adam Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
26. m Parafiński Tomasz Ostrowski KKK 2008 [Kata] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
27. m Pasek Filip Ostrowski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
28. m Pencak Wiktor Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 43 kg
29. m Podbielski Kacper Ostrowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
30. m Równy Bartosz Ostrowski KKK 2005 [Kata synchroniczne]
31. m Sawicz Antoni Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
32. m Siwiak Paweł Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
33. m Stelmach Mateusz Ostrowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
34. m Sumiński Marcel Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
35. m Świderski Aleksander Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
36. m Szyszkowski Jakub Ostrowski KKK 2003 [Kata]
37. m Wyszyński Bartosz Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
38. m Zadrożny Jakub Ostrowski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
39. m Zakrzewski Borys Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 37 kg