XV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin. Ostrów Mazowiecka 01.06.2019

Lista startowa zawodników

Uwaga! Kategorie wagowe mogą ulec zmianie po weryfikacji zawodników.

Prosimy o dokładne sprawdzenie wyświetlonych poniżej danych i zgłaszanie błędów lub samodzielne poprawienie w panelu rejestracyjnym. Pomoże to nam sprawnie rozpocząć zawody.



płeć nazwisko i imię klub rocznik kata grupa kumite kategoria kumite
1. m Borzymowski Mateusz ASW Fabrycki 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
2. m Borzymowski Klaudiusz ASW Fabrycki 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
3. m Kuczewski Hubert ASW Fabrycki 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
4. m Kuczewski Tymon ASW Fabrycki 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
5. m Przyborowski MichaŁ ASW Fabrycki 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
6. m Szkraba Konrad ASW Fabrycki 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
7. m Tarnacki Daniel ASW Fabrycki 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
8. m Dadura Tomasz Augustowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
9. m Kulikowski Mikołaj Augustowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
10. m Ostapowicz Michał Augustowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
11. m Sieńko Maciej Augustowski KKK 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
12. m Służała Szymon Augustowski KKK 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
13. m Zawadzki Szymon Augustowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
14. m Łukawski Krzysztof Augustowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
15. m Garlicki Natan Bydgoski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
16. m Kapsa Mikołaj Bydgoski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
17. m Kwiatkowski Eryk Bydgoski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
18. m Madej Michał Bydgoski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
19. m Waliszewski Filip Bydgoski KKK 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
20. m Wincza Witold Bydgoski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
21. m Zybała Paweł Bydgoski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
22. m Bobrowski Dominik Fighters Dojo 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
23. m Lewandowski Maciej Fighters Dojo 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
24. m MaciŃski Marcel Fighters Dojo 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
25. m Makowski Wiktor Fighters Dojo 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
26. m SoŁtys Mateusz Fighters Dojo 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
27. m ZagoŻdŻon Artur Fighters Dojo 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
28. m Fabrycki Szymon Grajewski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 37 kg
29. m Obrycki Piotr Grajewski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
30. m Przybyszewski Piotr Grajewski KKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat + 85 kg
31. m Łapiński Julian Grajewski KKK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
32. m Skonieczny Paweł Inowrocławski KK 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg
33. m Skonieczny Piotr Inowrocławski KK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
34. m Stasiński Paweł Inowrocławski KK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
35. m Stasinski Piotr Inowrocławski KK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
36. m Strach Igor Inowrocławski KK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
37. m Gontarek Adam KKK Wołomin 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
38. m Gruchała Piotr KKK Wołomin 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 85 kg
39. m Korotowski Denis KKK Wołomin 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg
40. m Kujawski Patryk KKK Wołomin 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg
41. m Lenkiewicz Filip KKK Wołomin 2004 [Kata] [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
42. m Nikodemczuk Mateusz KKK Wołomin 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
43. m Sołowiej Franciszek KKK Wołomin 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
44. m WÓjcik Kacper KKK Wołomin 2002 [Kata] [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat + 85 kg
45. m WÓjcik Kuba KKK Wołomin 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
46. m Zieliński Michał KKK Wołomin 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
47. m Cywiński Maciej KKS Kazoku 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
48. m Semik Krzysztof KKS Kazoku 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
49. m Bejmert Sergiusz Klub Karate Randori 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
50. m Augustynowicz Piotr KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
51. m Choiński Jakub KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
52. m Choiński Igor KSW Bushi 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
53. m Degórski Bruno KSW Bushi 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
54. m Fila Jan KSW Bushi 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
55. m Frelek Patryk KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
56. m Gębala Jakub KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
57. m Gębala Oskar KSW Bushi 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
58. m Gontarek Igor KSW Bushi 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 43 kg
59. m Gut Aleksander KSW Bushi 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
60. m Głasek Dawid KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
61. m Jackowski Wiktor KSW Bushi 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
62. m Jeżewski Stefan KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
63. m Jeżewski Antoni KSW Bushi 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
64. m Kisiel Kamil KSW Bushi 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 65 kg
65. m Lewon Jan KSW Bushi 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
66. m Michałowski Oskar KSW Bushi 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
67. m Polak Błażej KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
68. m Rutkowski Jakub KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
69. m Rutkowski Filip KSW Bushi 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat + 30 kg
70. m Sasin Marcel KSW Bushi 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
71. m Sawka Antoni KSW Bushi 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
72. m Sieradzki Maks KSW Bushi 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
73. m Sobiczewski Bartłomiej KSW Bushi 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
74. m Soboń Wojciech KSW Bushi 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
75. m Szymański Mateusz KSW Bushi 2010 [Zaawansowani] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
76. m Witkowski Mateusz KSW Bushi 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
77. m Witkowski Łukasz KSW Bushi 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
78. m Żebrowski Maciej KSW Bushi 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
79. m Bosek Błażej KSW KYOKUSHIN 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
80. m Gręda Antoni KSW KYOKUSHIN 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
81. m Kazimierczak Bartek KSW KYOKUSHIN 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 70 kg
82. m Leśniczak Mateusz KSW KYOKUSHIN 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 70 kg
83. m Paweł Osial KSW KYOKUSHIN 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
84. m Polak Miłosz KSW KYOKUSHIN 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
85. m Skrzeczkowski Jan KSW KYOKUSHIN 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 65 kg
86. m Sobiech Wiktor KSW KYOKUSHIN 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
87. m Stankiewiecz Mateusz KSW KYOKUSHIN 2003 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 75 kg
88. m Witkowski Olaf KSW KYOKUSHIN 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
89. m Dużej Patryk Kyokushin Wasilków 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
90. m Potocki Szymon Kyokushin Wasilków 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
91. m DzbeŃski Bartosz Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
92. m Flera Aleksander Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
93. m Gawron-ogielski Ksawery Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
94. m GaŁĄzka Piotr Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
95. m Korytkowski Adam Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
96. m Kozicki Dawid Łomżyński KK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
97. m Kruszewski Krystian Łomżyński KK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
98. m Kulawczyk Tomasz Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
99. m Michalak Łukasz Łomżyński KK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
100. m Mierzejewski Patryk Łomżyński KK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
101. m Rejnhard Patryk Łomżyński KK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
102. m Sienkiewicz Igor Łomżyński KK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
103. m Sochacki Oliwier Łomżyński KK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
104. m Zabielski Robert Łomżyński KK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
105. m Zaczek Kacper Łomżyński KK 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 35 kg
106. m Akacki Mateusz Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat + 35 kg
107. m Brzostek Adrian Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
108. m Ciach Jakub Ostrowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
109. m Cymerman Damian Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat + 30 kg
110. m Dorosz Franciszek Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 45 kg
111. m Duchnowski Tomasz Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
112. m Dzierżanowski Kacper Ostrowski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
113. m Frączyk Eryk Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
114. m Gajewski Adam Ostrowski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
115. m Galczinskij Tomasz Ostrowski KKK 2012 [Pomarańczowe pasy] Dzieci (chłopcy) 6 - 7 lat - 30 kg
116. m Gieras Mikołaj Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
117. m Grabowski Maciej Ostrowski KKK 2000 [Kata][Kata synchroniczne]
118. m Kujanek Karol Ostrowski KKK 2009 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
119. m Kwasiborski Adam Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
120. m Parafiński Tomasz Ostrowski KKK 2008 [Kata] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
121. m Pasek Filip Ostrowski KKK 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
122. m Pencak Wiktor Ostrowski KKK 2006 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 43 kg
123. m Podbielski Kacper Ostrowski KKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
124. m Równy Bartosz Ostrowski KKK 2005 [Kata synchroniczne]
125. m Sawicz Antoni Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
126. m Siwiak Paweł Ostrowski KKK 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
127. m Stelmach Mateusz Ostrowski KKK 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
128. m Sumiński Marcel Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 55 kg
129. m Świderski Aleksander Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
130. m Szyszkowski Jakub Ostrowski KKK 2003 [Kata]
131. m Wyszyński Bartosz Ostrowski KKK 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
132. m Zadrożny Jakub Ostrowski KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
133. m Zakrzewski Borys Ostrowski KKK 2007 [Pomarańczowe pasy] Młodzicy 12 - 13 lat - 37 kg
134. m Janecki Damian SCK Białystok 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
135. m Klimaszewski Wiktor SCK Białystok 2006 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat + 55 kg
136. m Koćmierowski Wojciech SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
137. m Koćmierowski Tomasz SCK Białystok 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
138. m Popławski Damian SCK Białystok 2008 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
139. m Rudziński Wiktor SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
140. m Silwonik Jakub SCK Białystok 2004 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 70 kg
141. m Sobotko Mateusz SCK Białystok 2005 [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat - 55 kg
142. m Starak Dawid SCK Białystok 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 30 kg
143. m Wnorowski Filip SCK Białystok 2007 [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 40 kg
144. m Lapinskyi Denys Siedlecki KKK 2011 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 25 kg
145. m Nikoghosyan Mamikon Siedlecki KKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 85 kg
146. m Chłopek Wojciech Skarżyski KSW 2010 [Pomarańczowe pasy] Kadeci młodsi 8 - 9 lat - 35 kg
147. m Janus Wiktor Skarżyski KSW 2009 [Pomarańczowe pasy] Kadeci 10 - 11 lat - 30 kg
148. m Malik Albert Skarżyski KSW 2008 [Kata] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
149. m Zych Szymon Skarżyski KSW 2008 [Kata][Kata synchroniczne] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 40 kg
150. m Cymerman Wiktor SzczycieńskiKKK 2008 [Kata] [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat + 45 kg
151. m Dragun Aleks SzczycieńskiKKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg
152. m Grzegorczyk Krystian SzczycieńskiKKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 75 kg
153. m Rogala Jan SzczycieńskiKKK 2006 [Kata] [Zaawansowani] Młodzicy 12 - 13 lat - 45 kg
154. m Szempliński Olaf SzczycieńskiKKK 2005 [Kata] [Zaawansowani] Juniorzy młodsi 14 - 15 lat + 70 kg
155. m Żelaznowski Konrad SzczycieńskiKKK 2002 [Zaawansowani] Juniorzy 16 - 17 lat - 60 kg
156. m Zembrzuski Maksymilian SzczycieńskiKKK 2008 [Zaawansowani] Kadeci 10 - 11 lat - 35 kg